Ta strona używa plików cookies

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.

Gmina Kozy - Przyjazne Miejsce
Gmina Kozy
pokaż menu dodatkowe »
Pokaż aktualności z kategorii:
Pokaż aktualności z ZAKRESU DAT:

Wiosenny Turniej Piłki Nożnej ŻAKÓW

Wtorek, 29 marca 2016 aktualności / wydarzenia kulturalne
Wiosenny Turniej Piłki Nożnej ŻAKÓW Informujemy, że Wiosenny Turniej Piłki Nożnej ŻAKÓW o puchar Wójta Gminy Kozy odbędzie się w hali CWS Kozy w dniu 30 marca br (środa) o godzinie 15:00.
W pojedynkach wystąpią drużyny:
1.GROŃ Bujaków
2.PIONIER Pisarzowice
3.ORZEŁ Witkowice
4.UKS Kozy Dwójka 2003
6.UKS Kozy Dwójka 2004


Zapraszamy do kibicowania rozgrywkom młodych piłkarzy!



Przypomnijmy, że 19 marca br. w Pisarzowicach,   rozegrano V turniej w ramach Powiatowej Halowej „LIGI ŻAKÓW 2016” w piłce nożnej o Puchar Starosty Bielskiego gdzie gospodarzem był  LKS” Pasjonat „Dankowice.
Ten turniej okazał się najlepszy dla drużyny CSW Kozy.
 
Nagrody dla zwycięzców wręczali Grzegorz Szetyński – Wicestarosta Bielski oraz Dorota Nikiel -Wiceprzewodnicząca Komisji Promocji, Turystyki i Sportu Rady Powiatu
 
Wyniki V turnieju:
 CSW Kozy – KS Bestwinka  3:2
LKS „Drzewiarz Jasienica – LKS „Pasjonat” Dankowice 1:4
GOSIR Wilkowice – CSW Kozy 0:2
KS Bestwinka – LKS „Drzewiarz” 1:2
LKS „Pasjonat” – GOSIR Wilkowice 0:0
CSW Kozy – LKS „Drzewiarz” 0:0
KS Bestwinka – LKS”Pasjonat” 0:4
GOSIR Wilkowice -  LKS „Drzewiarz” 0:0
CSW Kozy – LKS „Pasjonat” 2:1
GOSIR Wilkowice – KS Bestwinka 0:1
 
Po  rozegranu 5 turniejów  najlepszą drużyną ” Powiatowej Halowej Ligi Żaków 2016” został zespół LKS „Drzewiarz”  Jasienica 44 pkt zdobywając puchar Starosty Bielskiego
II miejsce dla LKS „Pasjonat” Dankowice 38 pkt
III miejsce KS Bestwinka  30 pkt
IV Centrum Sportowo-Widowiskowe Kozy 17 pkt
V GOSIR Wilkowice 11 pkt

Najlepszymi  zawodnikami  Ligi wybranymi przez trenerów zostali:
Michał Śliwka /LKS „Drzewiarz/
Szymon Micor /LKS „Pasjonat”
Patryk Wójtowicz /KS Bestwinka/
Kacper Łukasik /CSW Kozy/
Dawid Copija /GOSIR Wilkowice/

poniżej galeria z uroczystości wręczania nagród - kliknij w zdjęcie