Ta strona używa plików cookies

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.

Gmina Kozy - Przyjazne Miejsce
Gmina Kozy

VI Bieg Niepodległości w Kozach - podsumowanie


Podsumowanie

VI Koziańskiego Biegu Niepodległości – 2015r.

Oddział 0 – dz.

1.     Kraus Emilia

2.     Rzeszutek Dominika

Oddział 0 – chł.

1.     Okrzos Maciej

2.     Zając Patryk

3.     Duda Jan

4.     Bednarczyk Konrad

5.     Komędera  Bartłomiej

6.     Kupski Michał

7.     Kożuch Franciszek

8.     Loranc Jan

9.     Kornacki Tymoteusz

Klasy 1 – 2 – dz.

1.     Baron Julia

2.     Ropska Nikola

3.     Okrzos Magdalena

4.     Szymlak Oliwia

5.     Rzeszutek Wiktoria

6.     Heller Lena

7.     Handzlik Julia

8.     Kupska Eunika

9.     Kasperek Julia

10.                       Gil Julia

11.                       Kuc Agata

12.                       Nokielska Alicja

13.                       Myśków Emilia

14.                       Targosz Milena

15.                       Kupska Kamila

16.                       Wójtowicz Wiktoria

17.                       Honkisz Tatiana

18.                       Cichoń Oliwia

19.                       Żaczek Sylwia

20.                       Pękala Joanna

21.                       Targosz Amelia

22.                       Kudelska Laura

23.                       Legut Martyna

24.                       Handzlik Paulina

25.                       Panek Paulina

26.                       Gacek Dominika

27.                       Kasiarz – Maślanka Julia

28.                       Jurzak Zofia

29.                       Siedlecka Emilia

Klasa 1 - 2 – chł.

1.     Wójcki Dawid

2.     Kubat Jakub

3.     Byrski Bartosz

4.     Sporysz Maciej

5.     Adamski Marcin

6.     Sury Karol

7.     Wrona Jakub

8.     Jurzak Dominik

9.     Oboza Jan

10.                       Fijak Samuel

11.                       Zając Sebastian

12.                       Lipowski Axel

13.                       Imieliński Filip

14.                       Mika Kacper

15.                       Urbańczyk Paweł

16.                       Kiczmer Krzysztof

17.                       Osierda Maksymilian

18.                       Kozieł Dawid

19.                       Góra Nataniel

20.                       Rzepecki Jakub

21.                       Honkisz Dawid

22.                       Zawada Wiktor

23.                       Witkowski Maksymilian

24.                       Fabia Oliwier

Klasa 3 – 4 – dz.

1.     Więcek Weronika

2.     Kulas Monika

3.     Loranc Patrycja

4.     Białka Kornelia

5.     Strzeżoń Justyna

6.     Nokielska Julia

7.     Skoczylas Iga

8.     Masiak Zuzanna

9.     Maślanka Weronika

10.                       Suchoń – Kamraus Maja

11.                       Kufel Milena

12.                       Bednarczyk Martyna

13.                       Jurzak Paulina

14.                       Bednarczyk Natalia

15.                       Barszcz Aleksandra

16.                       Skrudlik Aleksandra

17.                       Susek Aleksandra

18.                       Kowalska Kamila

19.                       Wójcik Malwina

20.                       Sędziak Julia

21.                       Loranc Aleksandra

22.                       Wołoszyn Justyna

23.                       Gibas Martyna

24.                       Bułka Emilia

25.                       Zieleźnik Daria

26.                       Hałat Klaudia

27.                       Hałat Kinga

28.                       Honkisz Marta

29.                       Gacek Zuzanna

Klasy 3 – 4 - chł.

1.     Kołodziejczyk Piotr

2.     Piznal Kacper

3.     Nycz Sebastian

4.     Duźniak Jan

5.     Nycz Patryk

6.     Baścik Nikodem

7.     Wykret Jakub

8.     Jura Jakub

9.     Baturo Wawrzyniec

10.                       Pawlik Filip

11.                       Chrobak Szymon

12.                       Kozieł Miłosz

13.                       Reczko Radosław

14.                       Olma Jsrosław

15.                       Gaik Teodor

16.                       Urbańczyk Dawid

17.                       Wawak Tobiasz

18.                       Dudys Maksymilian

19.                       Jurzak Marcin

20.                       Szlosarczyk Michał

21.                       Sinek Przemysław

22.                       Szłapa Kamil

23.                       Zawada Mateusz

24.                       Duźniak Stanisław

25.                       Krupa Piotr

26.                       Sury Michał

27.                       Chrapkowicz Tymoteusz

28.                       Kożuch Jan

29.                       Handzlik Kamil

30.                       Gawęda Patryk

31.                       Pezda Mieczysław

32.                       Mrozek Igor

33.                       Natanek Kacper

34.                       Byrski Jacek

35.                       Hałat Patryk

36.                       Juraszek Remigiusz

37.                       Banaszak Piotr

 

Klasy 5 - 6– dz.

1.     Kapela Nina

2.     Olma Maria

3.     Fiter Julia

4.     Marek Anastazja

5.     Rosik Tamara

6.     Harańczyk Anna

7.     Kaim Amelia

8.     Dymek Aleksandra

9.     Sierek Natalia

10.                       Jurzak Anna

11.                       Motyka Anna

12.                       Ryszawy Maja

13.                       Wróbel Wiktoria

14.                       Goliasz Julia

15.                       Zamarło Oliwia

16.                       Koczur Kornelia

17.                       Koterbicka Wiktoria

18.                       Wołoszyn Amelia

19.                       Sobuń Julia

20.                       Niemiec Milena

21.                       Mosz Marta

22.                       Siedlecka Klaudia

23.                       Kine Maja

24.                       Chmielewska Maria

25.                       Leśniak Zuzanna

26.                       Goliasz Agata

27.                       Bajeńska Roksana

28.                       Koczur Nikola

29.                       Baścik Sara

30.                       Malik Julia

31.                       Targosz Zuzanna

32.                       Smaza Liliana

33.                       Kiczmer Zuzanna

34.                       Spyt Anna

35.                       Sadlik Katarzyna

36.                       Honkisz Weronika

37.                       Kućka Agnieszka

38.                       Przała Karolina

39.                       Zawada Oliwia

40.                       Handzlik Kamila

Klasa 5 – 6 - chł.

1.     Malarz Marcin

2.     Jurzak Igor

3.     Pietrzyk Maciej

4.     Czaderna Dominik

5.     Komędera Michał

6.     Jurzak Łukasz

7.     Sołczykiewicz Konrad

8.     Kasperek Szymon

9.     Pająk Kacper

10.                       Pagiela Filip

11.                       Matuszczak Kacper

12.                       Niemczyk Patryk

13.                       Białka Oliwier

14.                       Sołczykiewicz Kamil

15.                       Zawada Jakub

16.                       Siwiec Mateusz

17.                       Duźniak Jakub

18.                       Łodziana Wojciech

19.                       Micor Paweł

20.                       Olek Jakub

21.                       Pierniak Maksymilian

22.                       Mieszczak Maksymilian

23.                       Komędera Joachim

24.                       Bednarczyk Maciej

25.                       Miś Adrian

26.                       Pająk Daniel

27.                       Jurzak Daniel

28.                       Mirocha Tomasz

Gimnazjum– dz.

1.     Jurzak Karolina

2.     Rzeszutek Klaudia

3.     Kulas Weronika

4.     Handzlik Alicja

5.     Sporysz Martyna

6.     Skrudlik Aleksandra

7.     Hycnar Natalia

8.     Blachura Julia

9.     Jurzak Agnieszka

10.                       Trzop Zuzanna

11.                       Wykręt Julia

12.                       Pilarz Karolina

13.                       Jóźwin Mariola

14.                       Honkisz Edyta

15.                       Puchałka Julia

16.                       Rusnak Aleksandra

17.                       Kuc Sara

18.                       Pająk Alicja

19.                       Procner Angela

20.                       Handzlik Sara

Gimnazjum - chł.

1.     Loranc Miłosz

2.     Pająk Jakub

3.     Blachura Oskar

4.     Wandur Marcin

5.     Bielewicz Krzysztof

6.     Honkisz Maciej

7.     Jura Robert

8.     Łękawa Samuel

9.     Piekarczyk Krzysztof

Szkoły Ponadgimnazjalne– dz.

1.     Wiktorczyk Natalia

2.     Jaromin Karolina

3.     Bożek Justyna

4.     Honkisz Joanna

5.     Skoczylas Klaudia

Szkoły Ponadgimnazjalne– chł.

1.     Krywult Szymon

2.     Olma Mirosław

3.     Sędziak Kamil

4.     Sporysz Michał

5.     Banaszak Daniel

Open– K.

1.     Puchałka Zuzanna

2.     Janosz Edyta

3.     Procyk Marta

4.     Sporysz Monika

5.     Kozieł Renata

6.     Baron Beata

7.     Lasek Zontek Gabriela

8.     Jurzak Marta

9.     Pilarz Ewa

10.                       Okrzos Agnieszka

11.                       Komędra Dorota

12.                       Heller Iwona

13.                       Czulak Anna

14.                       Zając Kinga

15.                       Zawada Agnieszka

16.                       Kupska Krystyna

17.                       Urbańczyk Anna

18.                       Spyt Małgorzata

19.                       Bednarczyk Edyta

20.                       Osierda Marcela

21.                       Niemiec Barbara

22.                       Wójtowicz Wioletta

23.                       Kudelska Justyna

24.                       Kożuch Dorota

25.                       Panek Elżbieta

26.                       Michalska Justyna

27.                       Siedlecka Agnieszka

28.                       Kine Marta

29.                       Handzlik Iwona

Open  - M.

1.     Ciurla Mikołaj

2.     Kubczak Janusz

3.     Sporysz Mateusz

4.     Listowski Andrzej

5.     Lasek Dariusz

6.     Puchałka Kamil

7.     Sporysz Krzysztof

8.     Knopp Mateusz

9.     Koźmiński Józef

10.                       Bednarczyk Sławomir

11.                       Fijak Jerzy

12.                       Greń Kamil

13.                       Marek Łukasz

14.                       Dudys Wojciech

15.                       Osierda Jakub

16.                       Pilarz Mirosław

17.                       Nokielski Grzegorz

18.                       Białka Dariusz

19.                       Kapela Piotr

20.                       Zawada Tomasz

21.                       Malarz Kazimierz

22.                       Byrski Łukasz

23.                       Sporysz Jerzy

24.                       Adamski Mariusz

25.                       Ptak Zbigniew

26.                       Gaik Maciej

27.                       Pierniak Mirosław

28.                       Dymek Piotr

29.                       Kine Paweł

30.                       Krupa Marcin

31.                       Suchoń – Kamraus Sebastian

32.                       Kufel Paweł

33.                       Komędera Tomasz

34.                       Kupski Paweł

35.                       Zając Marcin

36.                       Pezda Piotr

37.                       Kiczmer Tomasz

38.                       Komędera Tomasz

 

Najmłodszy uczestnik: Loranc Jan

Najstarszy uczestnik: Ptak Zbigniew

Najszybsza kobieta: Puchałka Zuzanna

Najszybszy mężczyzna: Ciurla Mikołaj

Łącznie: 304 uczestników


W dniu 11.11.2015 już po raz szósty odbył się Koziański Bieg Niepodległości. Na 1,5 kilometrowej trasie zmagało się 304 zawodników klasyfikowanych w 7 kategoriach wiekowych. Zwycięzcą biegu okazał się Mikołaj Ciurla, a najszybszą kobietą Zuzanna Puchałka. Statuetka dla najmłodszego uczestnika trafiła do Jana Loranca, statuetka najstarszego zawodnika do pana Zbigniewa Ptaka. Pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w organizację tej cyklicznej imprezy: Panu Wójtowi Krzysztofowi Fiałkowskiemu, Dyrektorowi Domu Kultury w Kozach, OSP w Kozach, Funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Kobiernicach, Zarządowi Rejonowemu PCK w Bielsku-Białej, nauczycielom wychowania-fizycznego wszystkich koziańskich szkół.                                                                                                               Z poważaniem                                                                                                              Tomasz Pająk
Bip