Ta strona używa plików cookies

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.

Gmina Kozy - Przyjazne Miejsce
Gmina Kozy
pokaż menu dodatkowe »
Pokaż aktualności z kategorii:
Pokaż aktualności z ZAKRESU DAT:

Nagrody za osiągnięcia sportowe w roku 2018 w Gminie Kozy

Nagrody za osiągnięcia sportowe w roku 2018 w Gminie Kozy
W dniu 14 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród finansowych za osiągnięcia sportowe w 2018 roku. Na ogłoszony nabór wpłynęło 25 wniosków.Najliczniej reprezentowaną grupą  laureatów nagród sportowych  są zawodnicy uprawiający tzw. sporty siłowe, pływacy  i lekkoatleci.  Nagrody wręczyli na IV posiedzeniu Rady wręczyli: Wójt Gminy Kozy Jacek Kaliński oraz z Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Panią Dorotą Kożuch.


relacja filmowa pod adresem:https://www.youtube.com/watch?v=VapLoPoA5TU ( 1 do 12 minuty nagrania)


**********

Najliczniej reprezentowaną grupą  laureatów nagród sportowych  są zawodnicy uprawiający tzw. sporty siłowe.
W tym roku w tej dyscyplinie sportowej uhonorowanych zostało 10 zawodników:

Wiesław Wróbel, Grzegorz Drewniany, Janusz Witkowski, Konrad Majocha, Konrad Adamaszek, Szymon Skrudlik, Magdalena Szpila, Beata Kowalska - za uzyskany tytuł Mistrza Świata

Marcin Helwig i Anna Paluszik za zdobycie tytułu Wicemistrza Świata

Kolejną silnie reprezentowaną grupę stanowią pływacy, którzy dostali 7 nagród. 

Marcin Malarz, Patryk Blachura, Oskar Blachura, Julia Blachura - za zdobycie II miejsca  w Mistrzostwach Polski:
 
Nicola Koczur, Kornelia Koczur, Weronika Więcek - za miejsca medalowe w Mistrzostwach Śląska;

Ponadto nagrody otrzymali:

Dominika Bułka - za zajęcie I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski w futsalu z drużyną „Rekord” Bielsko- Biała
Adrian Honkisz - za zajęcie I miejsce w klasyfikacji generalnej Tour Of Małopolska w kolarstwie szosowym
Justyna Wykręt - za zdobycie tytułu Mistrza Polski w skoku wzwyż
Agata Kuc - za III miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku w dal
Karol Koczur -  za zajęcie  I miejsce w Mistrzostwach Śląska w biegach krótkodystansowych.
Kacper Konior - za zdobycie  tytułu  Mistrza Polski w kombinacji norweskiej
Tomasz Makuch  - za  zajęcie II miejsca  w mistrzostwach Międzywojewódzkich Juniorów 
Agnieszka Kaczmarczyk - za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach krajowych w ujeżdżaniu